Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaportalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Merhaba Arkadaşlar
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından ForeverMy Çarş. Ağus. 25, 2010 4:04 am

» herkes foruma uygun adim :)
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından ForeverMy C.tesi Tem. 18, 2009 5:49 pm

» Buğulu Cama Ne Yazardınız?
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından OzLeMCe C.tesi Tem. 18, 2009 9:20 am

» Üstteki üye neyiyle ünlü???
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından HaYaL----£T C.tesi Tem. 18, 2009 9:16 am

» Domain & Host Alımı
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından HaYaL----£T C.tesi Tem. 18, 2009 9:13 am

» [-İDLE-] Süresiz Banned
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından OzLeMCe C.tesi Tem. 18, 2009 7:43 am

» yeni bölüm acilabilirmi?
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından ForeverMy Cuma Tem. 17, 2009 11:04 pm

» Cevabından Tam Emin Olamayacağınız Bir Soru
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:53 pm

» güzellik adası..
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:51 pm

» %98 kişi aynı cevabı vermiş
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:51 pm

» Bu Metindeki Olağan Dışı Şey Nedir ?
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:50 pm

» ASILACAK MI, KESİLECEK Mİ?
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:49 pm

» Azerice rekLam sLoganLari
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:43 pm

» yavas yavas bakiN ;D
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:42 pm

» Bir EMO'nun Babasına Yazdığı İçli Şiir
‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:41 pm

‘Ortak paydamız Trabzonspor’

YazarMesaj
HaYaL----£T
Yrd. Yönetici
Yrd. Yönetici
HaYaL----£T

Kova
Yer : İstanbul/TURKEY
Lakap : alican
Rep Puanı : 769
Erkek

‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Empty
MesajKonu: ‘Ortak paydamız Trabzonspor’   ‘Ortak paydamız Trabzonspor’ Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 10:01 am

Bordo-Mavililer’in Sportif Direktörü Ünal Karaman, düzenlediği basın toplantısında Trabzonspor’daki hedeflerinden bahsetti. Karaman, “Fenerbahçe’nin Aykut Kocaman’ı göreve getirmesinden dolayı burada değilim. Kulübüm benden yardım istedi ve koşulsuz olarak elimden geleni yapacağımı söyledim. Çok iyi bir hocamız var. Gücüm yettiğince kendisine yardım edeceğim. Ortak paydamız Trabzonspor’dur. Şu an için saha dışında olacağımı söyleyebilirim” diye konuştu.

Enerji yüksek olacak
Kulübüde yer almayacağını belirten Karaman, “Sadece fikir alışverişinde bulunacağım. Buradan ayrılırken sadece üzerimdeki Bordo-Mavili formayı çıkardım. Ruh ve dostluğu ise hep içimde ve yanımdaydı” açıklamasını yaptı.

‘Ortak paydamız Trabzonspor’
1 sayfadaki 1 sayfası