Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaportalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Merhaba Arkadaşlar
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından ForeverMy Çarş. Ağus. 25, 2010 4:04 am

» herkes foruma uygun adim :)
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından ForeverMy C.tesi Tem. 18, 2009 5:49 pm

» Buğulu Cama Ne Yazardınız?
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından OzLeMCe C.tesi Tem. 18, 2009 9:20 am

» Üstteki üye neyiyle ünlü???
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından HaYaL----£T C.tesi Tem. 18, 2009 9:16 am

» Domain & Host Alımı
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından HaYaL----£T C.tesi Tem. 18, 2009 9:13 am

» [-İDLE-] Süresiz Banned
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından OzLeMCe C.tesi Tem. 18, 2009 7:43 am

» yeni bölüm acilabilirmi?
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından ForeverMy Cuma Tem. 17, 2009 11:04 pm

» Cevabından Tam Emin Olamayacağınız Bir Soru
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:53 pm

» güzellik adası..
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:51 pm

» %98 kişi aynı cevabı vermiş
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:51 pm

» Bu Metindeki Olağan Dışı Şey Nedir ?
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:50 pm

» ASILACAK MI, KESİLECEK Mİ?
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:49 pm

» Azerice rekLam sLoganLari
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:43 pm

» yavas yavas bakiN ;D
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:42 pm

» Bir EMO'nun Babasına Yazdığı İçli Şiir
ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:41 pm

ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü

YazarMesaj
ForeverMy
Admin
Admin
ForeverMy

Yengeç
Yer : 'sé néRdén Sânâné ?
Lakap : qiZe'm haYRaN'ı :)
Rep Puanı : 82
Erkek

ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Empty
MesajKonu: ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü   ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 6:48 pm

09.07.2009

Sayın Sevgili Günlüğüm ;

Bugün Yine Çalıştım. Gece Uyumayıp Forumu Tasarladım Ve Gizemimle Görüstüm.

İnsaALLAH Forum Bize Yararlı Olur. Olacak Gibide Günlüğüm.

Hadi Günlüğüm Öptüm Seni Mucx Kendine İyi Bak...
http://forumbirinci.yetkinforum.com
ForeverMy
Admin
Admin
ForeverMy

Yengeç
Yer : 'sé néRdén Sânâné ?
Lakap : qiZe'm haYRaN'ı :)
Rep Puanı : 82
Erkek

ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü   ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 6:03 pm

11.07.2009

Sevgili Günlük ;

Yine Gizemimi Kamerada Gördüm.Çok Güzel Ya Bakmaya Kıyamıyorum.Nese Bugün Cem Abimin Yanındayım Öyle Takılıyoruz Aleme. ( Aman Gizemim Duymasın Very Happy ) . Günlük Seni Aksatmamaya Calıscam Hadi Yanaklarından Öptüm BB.
http://forumbirinci.yetkinforum.com

ForeverMy Sessiz Sırlı Günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası