Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaportalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Merhaba Arkadaşlar
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından ForeverMy Çarş. Ağus. 25, 2010 4:04 am

» herkes foruma uygun adim :)
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından ForeverMy C.tesi Tem. 18, 2009 5:49 pm

» Buğulu Cama Ne Yazardınız?
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından OzLeMCe C.tesi Tem. 18, 2009 9:20 am

» Üstteki üye neyiyle ünlü???
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından HaYaL----£T C.tesi Tem. 18, 2009 9:16 am

» Domain & Host Alımı
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından HaYaL----£T C.tesi Tem. 18, 2009 9:13 am

» [-İDLE-] Süresiz Banned
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından OzLeMCe C.tesi Tem. 18, 2009 7:43 am

» yeni bölüm acilabilirmi?
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından ForeverMy Cuma Tem. 17, 2009 11:04 pm

» Cevabından Tam Emin Olamayacağınız Bir Soru
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:53 pm

» güzellik adası..
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:51 pm

» %98 kişi aynı cevabı vermiş
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:51 pm

» Bu Metindeki Olağan Dışı Şey Nedir ?
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:50 pm

» ASILACAK MI, KESİLECEK Mİ?
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:49 pm

» Azerice rekLam sLoganLari
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:43 pm

» yavas yavas bakiN ;D
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:42 pm

» Bir EMO'nun Babasına Yazdığı İçli Şiir
Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:41 pm

Kaptan adım adım izleniyor

YazarMesaj
HaYaL----£T
Yrd. Yönetici
Yrd. Yönetici
HaYaL----£T

Kova
Yer : İstanbul/TURKEY
Lakap : alican
Rep Puanı : 769
Erkek

Kaptan adım adım izleniyor Empty
MesajKonu: Kaptan adım adım izleniyor   Kaptan adım adım izleniyor Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 3:36 pm

Kulüp doktoru Devrim Urgun, “Delgado’nun kasığından çift taraflı olarak 2.5 saat süren bir ameliyat gerçekleştirildi. Arjantinli futbolcu 3 gün boyunca hastanede yatarak tedavi olacak. Daha sonra yaklaşık 1 ay boyunca pansuman ve kontroller için hastaneye gidip gelecek. Ardından durumuna tekrar bakılacak” dedi.

‘Ne yapıyorsun Rıdvan!’
Yeni transfer Rıdvan Şimşek, dünkü antrenmanda beklemediği bir tepkiyle karşılaştı... Topu ayağında fazla tutan genç yıldıza çıkışan teknik direktör Mustafa Denizli, “Ne yapıyorsun Rıdvan” diye çıkıştı. Bu duruma çok üzülen 18 yaşındaki genç futbolcuyu, takım arkadaşları Erkan Zengin ile Tomas Sivok teselli etti. Olay sonrasında Rıdvan’ın, hocasının tüm söylediklerini harfiyen yerine getirmesi gözlerden kaçmadı.

Kaptan adım adım izleniyor
1 sayfadaki 1 sayfası