Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaportalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Merhaba Arkadaşlar
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından ForeverMy Çarş. Ağus. 25, 2010 4:04 am

» herkes foruma uygun adim :)
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından ForeverMy C.tesi Tem. 18, 2009 5:49 pm

» Buğulu Cama Ne Yazardınız?
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından OzLeMCe C.tesi Tem. 18, 2009 9:20 am

» Üstteki üye neyiyle ünlü???
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından HaYaL----£T C.tesi Tem. 18, 2009 9:16 am

» Domain & Host Alımı
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından HaYaL----£T C.tesi Tem. 18, 2009 9:13 am

» [-İDLE-] Süresiz Banned
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından OzLeMCe C.tesi Tem. 18, 2009 7:43 am

» yeni bölüm acilabilirmi?
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından ForeverMy Cuma Tem. 17, 2009 11:04 pm

» Cevabından Tam Emin Olamayacağınız Bir Soru
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:53 pm

» güzellik adası..
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:51 pm

» %98 kişi aynı cevabı vermiş
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:51 pm

» Bu Metindeki Olağan Dışı Şey Nedir ?
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:50 pm

» ASILACAK MI, KESİLECEK Mİ?
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:49 pm

» Azerice rekLam sLoganLari
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:43 pm

» yavas yavas bakiN ;D
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:42 pm

» Bir EMO'nun Babasına Yazdığı İçli Şiir
Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimetarafından BeRRaK Cuma Tem. 17, 2009 9:41 pm

Serdar Ortaç - Hürriyet

YazarMesaj
MySteRy
Admin
Admin
MySteRy

Ikizler
Yer : Burdur
Lakap : CimCime (:
Rep Puanı : 1232
Kadın

Serdar Ortaç - Hürriyet Empty
MesajKonu: Serdar Ortaç - Hürriyet   Serdar Ortaç - Hürriyet Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 9:06 pm

Kendimi unuttum
Seni beklemekten
Şimdi yalnızım
Ağlamak çare mi söyle
Belki de ayrılık şimdi zor olsa da
Kimseden korkmuyorum
Kimbilir kaç gece durmadan ağladım
Bundan utanmıyorum
Seni yağmurlar aldı ben ne bilem
Kime yar oldu kaldı ben ne diyem
Yine gurbet başında memleketim
Tadı yok şimdi sensiz hürriyetin